Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování nového ročníku I.ligy mužů

23. 9. 2009

 

Rozlosování základní části 1. ligy mužů


10.-11.10.2009

1.kolo

1. Stepp Praha - UP Olomouc
2. SK Slavia Praha - KVP Přerov
3. Fezko Strakonice - Slavia Hradec Králové
4. KVS Plzeň - Kometa Brno


2.kolo

5. Stepp Praha - KVP Přerov
6. SK Slavia Praha - UP Olomouc
7. Fezko Strakonice - Kometa Brno
8. KVS Plzeň - Slavia Hradec Králové


31.-01.11.2009

3.kolo

9. Slavia Hradec Králové - Stepp Praha
10. Kometa Brno - SK Slavia Praha
11. UP Olomouc - Fezko Strakonice
12. KVP Přerov - KVS Plzeň


4.kolo

13. Kometa Brno - Stepp Praha
14. Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha
15. UP Olomouc - KVS Plzeň
16. KVP Přerov - Fezko Strakonice


21.-22.11.2009

5.kolo

17. KVS Plzeň - Stepp Praha
18. Fezko Strakonice - SK Slavia Praha
19. KVP Přerov - Kometa Brno
20. UP Olomouc - Slavia Hradec Králové


6.kolo

21. Fezko Strakonice - Stepp Praha
22. KVS Plzeň - SK Slavia Praha
23. KVP Přerov - Slavia Hradec Králové
24. UP Olomouc - Kometa Brno


06.-07.2.2010

7.kolo

25. SK Slavia Praha - Stepp Praha
26. KVS Plzeň - Fezko Strakonice
27. Kometa Brno - Slavia Hradec Králové
28. UP Olomouc - KVP Přerov


8.kolo

29. Stepp Praha - SK Slavia Praha
30. Fezko Strakonice - KVS Plzeň
31. Slavia Hradec Králové - Kometa Brno
32. KVP Přerov - UP Olomouc


27.-28.2.2010

9.kolo

33. KVP Přerov - Stepp Praha
34. UP Olomouc - SK Slavia Praha
35. Kometa Brno - Fezko Strakonice
36. Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň


10.kolo

37. UP Olomouc - Stepp Praha
38. KVP Přerov - SK Slavia Praha
39. Slavia Hradec Králové - Fezko Strakonice
40. Kometa Brno - KVS Plzeň


27.-28.3.2010

11.kolo

41. Stepp Praha - Kometa Brno
42. SK Slavia Praha - Slavia Hradec Králové
43. Fezko Strakonice - UP Olomouc
44. KVS Plzeň - KVP Přerov


12.kolo

45. Stepp Praha - Slavia Hradec Králové
46. SK Slavia Praha - Kometa Brno
47. KVS Plzeň - UP Olomouc
48. Fezko Strakonice - KVP Přerov


17.-18.4.2010

13.kolo

49. Stepp Praha - Fezko Strakonice
50. SK Slavia Praha - KVS Plzeň
51. Slavia Hradec Králové - UP Olomouc
52. Kometa Brno - KVP Přerov


14.kolo

53. Stepp Praha - KVS Plzeň
54. SK Slavia Praha - Fezko Strakonice
55. Kometa Brno - UP Olomouc
56. Slavia Hradec Králové - KVP Přerov

Prvé kolo playoff: 8.-9.5.2010 a 15.-16.5.2010

Druhé kolo playoff: 29.-30.5.2010 a 5.-6.6.2010

Finále I.ligy a zápasy o 3. místo: 19.-20.6.2010 a 26.-27.6.2010

Turnaje o pořadí na 5.-7. místě v I.lize: 22.-23.5.2010,12.-13.6.2010 a 26.-27.6.2010

Baráž o I.ligu: 22.-23.5.2010,12.-13.6.2010 a 26.-27.6.2010