Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži doma nebodovali

30. 1. 2011

KVP Přerov - Fezko Strakonice 3:10 (0:1,2:1,0:5,1:3)

góly KVP: Přikryl 1, Otáhal 1, Mazánik F. 1

V dopoledním zápase přivítal KVP ve svém bazénu uřadujícího mistra Fezko Strakoince a domácí tým se prezentoval ve dvou čtvrtinách pozornou obranou a sympatickým výkonem,.kdy dokázal eliminovat hru strakonických centrů. Po půli to bylo 2:2 a domácí nedokázali navíc využít řadu šancí, kde dokázali nastřelit pouze tyč. Výpadek ve třetí čtvrtině rohodl o celém zápasu. Třetí čtvrtinu Přerov nezvládl a prohrál ji 0:5. Na začátku čvtrté čtvrtiny byl navíc zraněn obránce KVP Přerov Přikryl  a pro zranění oka zápas nedohrál a nenastoupil ani ve večerním zápase pro Slávii Praha. I přes konečný výsledek 3:10 se mladý přerovský tým prezentoval zejména v první půli dobrým výkonem, ale proti zkušenému několikanásobnému mistru ligy to zatím nestačí.

KVP Přerov: Slávia Praha 6:9 (0:0, 3:3,3:5,0:1)

góly KVP: Chromčík 2, Otáhal 2, Mazánik F.1, Jurčík 1

V prní čtvrtině gól nepadl a Přerov se ujal vedení 2:0 ve druhé čtvrtině, ale Slávia brzy srovnala na 2:2. V 18.minutě vedi domácí 5:4 a i přes další šance nedokázali svůj náskok více navýšit. Naopak hostující Slávia trestala. Po individuálních chybách domácích a ztrátách míče při rozehrávce Slávia po dvou rychlých protiútocích v rozmezí půl minuty otočila výsledek na 8:6 a v závěru už domácí nedokázali najít recept na slávistcikou obranu.

 

Další výhodu domácího prostředí, kterou budou chtít muži KVP Přerov plně využít , bude mít KVP 12.2 V 18.15 v zápase proti Kometě Brno.