Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži doma bodovali se Slávií Praha a nestačili na Stepp

1. 3. 2010

V 9 a 10.kole hostil Přerov oba pražské celky Stepp Praha a Slávii Praha. Letos značně posílený Stepp Praha se netají ambicemi na mistrovský titul a velmi dobrý výkon předvedl i v Přerově.

KVP Přerov – Stepp Praha 3:10 (1-3,0-3,1-3,1-1)

góly: Chromčík 2,  Fojtík 1

V první čtvrtině domácí hráči neproměnili vyložené gólové šance, kdy hned čtyřikrát se sami před brankářem Steppu ocitli Mazánik a Otáhal. Naopak Stepp byl v proměňování úspěšný. Stejný obraz hry pokračoval i v druhé čtvrtině. Hrálo se plavecké pólo, ale góly střílel jen soupeř. Domácí hráči hráli aktivně a svým pohybem si vynutili celkem 8 přesilových her, ale proměnili pouze jednu a s takovou bilancí se na zvrat pomýšlet nedalo.

 

KVP Přerov – Slávia Praha 6:0 kontumace

Přerov měl raketový vstup do utkání a první čtvrtinu vyhrál 4-0. Zaskočený hostující tým se těžko vyrovnával s těsnou osobní obranou podporovanou výborně chytajícím Ludvíkem. V čase 11.30 zvýšil už na 5-0 Holibka i s přispěním nejistého zákroku slávistického brankáře Šustra. Slávia znervóznila a v utkání bylo k vidění plno tvrdých zákroků a zápas měl velmi vyhecovanou atmosféru. V čase 13.05 byl vyloučen slávistický hráč a Přerov si vybral oddechový čas na přesilovou hru. Ve stejném čase celý slávistický tým na pokyn hostujícího trenéra opustil utkání a k zápasu se již nedostavil. Utkání tak bylo kontumováno ve prospěch KVP Přerov a vedení Slávie navíc čeká trest za neodehrání utkání.

Sestava KVP Přerov: Ludvík, Němec, Mazánik M., Chromčík, Hrabina, Fojtík, Komínek, Holibka, Přikryl, Otáhal J., Otáhal R., Adolf, Jurčík

 

Tabulka základní části:

1.  Fezko Strakonice 30 bodů , 2. Stepp Praha 27 bodů , 3. Slávia Praha 20 bodů,  4. KVS Plzeň 16 bodů,  5. KVP Přerov 12 bodů,  6. Slávia Hradec Králové 7 bodů, 7. UP Olomouc 5 bodů,  8. Kometa Brno 3 body