Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci zahájili Pohár mladších žáků

16. 11. 2013

Prvním turnajem v Plzni zahájili mladší žáci své působení v Poháru ml.žáků. Nově sestavený tým tak navazuje na tradici mládežnických týmu KVP Přerov, kdy po generační odmlce vlivem slabších ričníků dokázal klub opět sestavit mládežnický tým a navázat tak na dlouhodobou práci s dětmi ve své přípravce. Pro děti byl turnaj a zápasy v Plzni vůbec prvními zápasy v životě a hráči tak postupně budou získávat cenné jerní zkušenosti a dovednosti.

První utkání proti favorizované Kometě Brno mladé hráče KVP Přerov zaskočilo a přes snahu KOmetě nedokázali mladí hráči KVP Kometě vzodorovat a utkání skončilo jednoznačě 0-24. Ve druhé utkání proti Fezku Strakonice B odehrál Přerov proti tomuto soupeři vyrovnané utkání a dokázal vyhrát 12-7. Závěrečné utkání proti domáci KVS Plzeň zvládli pépe domáci a konečný stav byl 17-8

Fezko Strakonice B - KVP Přerov 7-12 (3-4,0-2,2-2,2-4)

góly: Tysovskyy 3, Dudík 3, Mozola 3, Hobza 1, Odložil 1, Pazdera 1

KVS Plzeň - KVP Přerov 17-8 (7-2,3-2,4-2,3-2)

góly: Mozola 3, Odložil 2, Hobza 1, Pazdera 1

Turnaj pro klubový web zhodnotil trenér Petr Přikryl: "Pro kluky to byly první zápasy v životě a tak herní projev samozřejmě není úplně ideální. Kluky však musím pochválit za snahu, bojovnost a hlavně takové to zdravé nadšení a snahu na sobě pracovat. Po generační 4 leté odmlce se nám opět podařil postavit tým ml.žáků, s kterými budeme dále pracovat. Je to ještě dlouhá cesta a letošní sezóna tak bude především o získání herních zkušeností a herních dovedností."