Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 21.9 začíná nábor do vodního póla

14. 9. 2009

Kdy se konají tréninky přípravky vodního póla?

Stačí přijít na přerovský bazén a to každé pondělí od 19 -20, ve čtvrtek od 17-18 a neděli od 18-19.

Musím umět plavat?

Stačí aspoň přeplavat šířku bazénu a celkově se nebát vody. Vše kolem plavání a dalších plaveckých aktivit naučíme. Kluci v přípravce udělají během pár tréninků velký pokrok a postupně zvládají všechny plavecké styly a vůbec další plavecké dovednosti. Tréninky jsou zaměřeny tak, aby je každý bez problému zvládal a jsou doplněny zábavnou formou s různými hrami zaměřenými na různé vodní aktivity.

Kolik se platí?

Neplatí se nic a každý nově příchozí má možnost po dobu 3 měsíců si bezplatně vyzkoušet co vodní pólo je. Po třech měsících se platí měsíční členské příspěvky 150,- Kč.

Můžu hrát zápasy vodního póla?

V rámci nedělního a pondělního tréninku, který je zaměřen nejen na samotné plavání, ale i různé další aktivity spojené s vodním pólem (jako šlapání, práce s míčem atd..)  si kluci vždy ke konci tréninku zahrají zápas na šířku hřístě. Ti, kteří postupně zvládnou tyto zápasy se mohou zapojit do soutěžních zápasů mladších žáku a přípravek.

Proč právě hrát vodní pólo?

Vodní pólo má v Přerově velmi silnou a dlouholetou tradici a náš oddíl dokázal vychovat řadu vynikajících hráčů a reprezentantů České Republiky. Vodní pólo je kolektivní sport, který nabízí možnost získání velmi dobré fyzické kondice a možnost získání nových kamarádů. Tento sport je možno hrát delší dobu a je velmi dobře zvládnutelný při škole. Řada našich hráčů dokázala při hraní vystudovat vysokou školu. U tohoto sportu nehrozí závažnější zranění jako u jiných kolektivních sportů. Navíc je možnost se zúčastňovat řady zahraničních utkání, pravidelných letních táborů. Dále se jedná o poměrně levnou sportovní aktivitu bez toho aniž by rodiče museli vynakládat závratné peníze.

v případě dotazů kontaktujte Petra Přikryla - email: prikryl@email.cz, mobil 739244544